Haber

Türk düşmanı Kati Piri’den Kılıçdaroğlu mesajı!

Türkiye cumhurbaşkanı ve milletvekillerini seçmek için bugün sandık başına gidecek. Siyasi propaganda çalışmalarını kritik seçime saatler kala tamamlayan adaylar, heyecanla bekledi.

Sadece Türkiye için değil tüm dünya için büyük değer taşıyan seçimler, ABD ve Avrupa’da heyecanla takip edilecek.

Türkiye faciasıyla tanınan Avrupa Parlamentosu eski raportörü Kati Piri de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığını her fırsatta açıkça dile getirenler kervanına katıldı.

Türk düşmanı Kati Piri, Kılıçdaroğlu’na seçimlerde başarılar diledi

Piri, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 4 Mayıs seçimleri için Yedi Levha’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na başarılar diledi.

Piri paylaşımında, “Yarın Türkiye için çok önemli bir gün, hayırlı olsun Kılıçdaroğlu, hadi Türkiye”ifadelerini kullandı.

Sık sık Türkiye’yi hedef alan paylaşımlar yapıyor.

Piri, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık Türkiye’deki gelişmelere ilişkin skandal açıklamalar yapıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan açıkça nefret eden Piri, “Brüksel, ekonomik gücünü Erdoğan’ı zayıflatmak için kullanma konusundaki isteksizliğini gösterdi. Avrupa Birliği liderleri başka alternatif olmadığını düşünüyor”dedi.

Gezi Davasında aldığı kararlarla Türk yargısını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan Piri, “Türkiye’nin Avrupa Konseyi’nden ihraç edilmesinin zamanı geldi”Sözlerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu