Haber

Açılışta skandal çıktı! Ekrem İmamoğlu kiraladığı mağazaları LGBT’lere açtı

  •   HABER7

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi, hizmet adı altında LGBT sapkınlığını teşvik etmeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğluBugün gerçekleştirilen açılış töreni kapsamında LGBTİBunun halka hizmet olduğu ortaya çıktı.

DÜKKANLAR LGBTİLERE KİRALANDI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğluBugün İstanbul Tasarım Müzesi’nin açılışına katıldınız. “İstanbul Tasarım Müzesi Süleymaniye bölgesine tarihi bir başlangıç ​​yapacak ve değer katacak”İstanbul’un restore edilen kültürel mirasının en önemli yapılarından Süleymaniye Cami Külliyesi’nde Sıra Dükkanlar’ın açılışını yapan İmamoğlu’nun, bu dükkanları LGBT’lere kiraladığı öğrenildi.

ANAHTAR İLE PAYLAŞTILAR

sosyal medyada “alarademirel1”Kullanıcı adıyla paylaşım yapan ve LGBT olduğu belirlenen kişi, Süleymaniye Camii külliyesindeki mağazaları açtı. ‘İstanbul Tasarım Müzesi’isme göre dönüştürme CHP belediyesinden kiralandıSitedeki dükkanın anahtarıyla poz verdiği tespit edildi.

Anahtarla poz veren kişi daha önce Batı destekli bir televizyon kanalına katılmış ve LGBT bayrağı önünde feminizmimizdenBahsettiği görüntüler de ortaya çıktı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu