Haber

Valorant’ın yeni temsilcisi Gekko sızdırıldı! Valorant Gekko ne zaman gelecek? Valorant Gekko yetenekleri

Yeni casus Gekko’nun en merak uyandıran yönlerinden biri de adı. Önceki aracıların aksine, resmi adı veri madenciliği yoluyla bulunmadı, bunun yerine oyun dosyalarında gizlendi. Gekko’nun Hispanik kökenli olduğu ve muhtemelen Güney Amerika gibi sıcak bir bölgeden olduğu varsayılmaktadır.

VALORANT’IN YENİ AJANI GEKKO

yiğit ‘nin 22. casusu olarak açıklanan Gekko’nun adı, sıcak iklimlerde yaşayan küçük kertenkelelerden geliyor. Yeni ajan Gekko’nun İspanyol olduğu ve dünyanın sıcak bir bölgesinden, muhtemelen Güney Amerika’dan geldiği tahmin ediliyor.

VALORANT GEKKO’NUN ROLÜ NEDİR?

Gekko’nun Valorant’taki rolü, Sova, Skye, KAY/O ve Fade gibi başlatıcıdır. Düellocu Limanı’ndan önce yayınlanan Türk casusu Fade, oyuna en son eklenen ve öncü casus oldu.

VALORANT GEKKO YETENEKLERİ

Yeni casus Gekko’nun ne tür yeteneklere sahip olduğu şu an için bilinmiyor ancak sızan fotoğraflar onun yeteneklerinin simgelerini gösteriyor. Önümüzdeki günlerde yetenekleri hakkında yeni açıklamalar yapılacak.

VALORANT GEKKO NE ZAMAN GELECEK?

Valorant’ın 22. casusu Gekko’nun 7-8 Mart ortalarında çıkması beklenen Kısım 6 Kısım 2’de (Bölüm 6, Perde 2) oyuna eklenmesi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu