Haber

Şanlıurfa’da akraba iki aile arasında çıkan silahlı kavga: 5 kişi ağır, 1 kişi yaralandı

İşçi olarak gittikleri Gaziantep’te inşaatta çalışan akrabalar arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Çıkan arbedede 6 kişi yaralandı.

Yaralılar hastanede tedavi altına alınırken, araya girenler tarafları barıştırdı. Yaralılar ve yakınlarından tahliye edilen araçlar Şanlıurfa yolunda karşılaştı. Araçlarından inen kişiler arasında çıkan arbedede 3 kişi yaralandı. Araya girenler tarafları yeniden uzlaştırmak istedi. Bugün barışmak için kırsal mahalledeki bir yere gelecek olan taraflar, Viranşehir merkeze bağlı Hürriyet Mahallesi’nde buluştu. Silahlarını kullanan taraflar arasında çıkan kavgada Barış Z. yaralandı. Özel araçla Viranşehir Devlet Hastanesine kaldırılan yaralının sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Barışmak üzereyken tartıştılar.

Olayı duyan kırsal Yollar Mahallesi’nde taraflar arasında silahlı çatışma çıktı. Çıkan arbedede 4 kişi yaralandı. Çıkan arbede nedeniyle bölgeye giden sağlık ekipleri yaralıları ambulansla Viranşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırırken, jandarma ekipleri yeni bir kavga çıkmaması için önlem aldı. Kavgayla ilgili soruşturma başlatıldı.

aydincikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu