Haber

Sakarya’da Ortaklık Anlaşmazlığı: Bir Kadın Dükkana Baskın Yaptı

Sakarya’da bungalov işi konusunda anlaşmazlığa düştüğü iddia edilen ortaklardan birinin eşi, diğerinin dükkanına baskın düzenledi. Kadın markete gelerek bulabildiği her şeyi yere fırlattı. Cam şişelerin tek tek kırıldığı dükkan savaş alanına dönüştü. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, 2023 yılının Kasım ayında Serdivan ilçesine bağlı Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan bir işletmede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Sapanca’da bungalov kurup işletmek için anlaşan ortaklar bir süre sonra sorun yaşamaya başladı. İddiaya göre, yaşanan sorunların ardından bungalovda ortak olan polis memuru HG’nin eşi SG, ortaklar EY ve MS’nin işletmedeki ortaklıktan ayrılmasını sağladı. Daha sonra SG, diğer ortağı ABD’den de ortaklığından vazgeçmesini talep etti. Talebi kabul edilmeyen SG, ABD’nin Kemalpaşa İlçesi’ndeki dükkanına gitti. Burada hanımefendi çıldırdı ve eline geçen her şeyi işin içine attı.

Dükkanı savaş alanına çevirdi: O anlar kamerada

SG isimli kadının dükkanın içindeki cam şişeleri tek tek fırlatıp işletmeyi savaş alanına çevirdiği anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Manzaralarda; Kadının cam şişeleri yere fırlattığı anlar olurken, polis ve yanına gelen diğer kişiler de kadını sakinleştirmekte zorlandı.

Dükkan sahibi suç duyurusunda bulundu

Öte yandan bungalovun ortağı ve dükkan sahibi ABD, yaşananların ardından güvenlik kamerası görüntüleriyle savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu. Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı konuyla ilgili soruşturma başlattı. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu