Teknoloji

Nintendo Sunumunda Açıklanan Tüm Oyunlar

 
Nintendo, geçtiğimiz gün Switch konsolu için yeni bir sunum yaptı. Sunumun yanı sıra bir dizi yeni ve gelecek oyun da duyuruldu. Bazı oyunların çıkış tarihi alınırken, bazıları ise yalnızca yeni bir fragmanla karşımıza çıktı. Indie World’de gösterilen oyunların tam listesine aşağıda göz atabilirsiniz.
 
Shantae Advance: Riskli Devrim – 2024
 
 
 
Yeni bir deneyim olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan oyunda cin güçlerinizi kullanarak farklı hayvanlara dönüşebiliyorsunuz. Oyunda ayrıca dört oyunculu yerel savaş modu da mevcut.
 
Core Keeper – 2024 yazı
 
 
 
Zindan tabanlı Core Keeper ayrıca simülasyon öğelerini de içerir. Oyunda kümeler oluşturabilir, evcil hayvanları yumurtadan çıkarabilir ve efsanevi canavarlarla savaşabilirsiniz.
 
Kuyruğunuzda – 2024 (sınırlı bir süre için konsola özel)
 
 
 
İlginç karakterlerin yer aldığı hikaye odaklı bu oyun, polisiye ve gizem unsurlarını içeriyor. Pitoresk Borgo Marina’da, şehirde sizi takip eden maskeli bir tehdidin gizemini çözmek için ipucu kartları topluyorsunuz.
 
Uluma (şu anda mevcut)
 
 
 
Eski tarz sanat tarzına sahip sıra tabanlı taktik oyunu. Bir peri masalı dünyasında sonik bir vebanın kuşatması altındasınız.
 
EOS Adlı Yıldız – Bahar 2024
 
 
 
Hikaye odaklı bulmaca oyunu. Burada annenizin yokluğunun sırrını ortaya çıkarırken gerçeklik ile anılar arasındaki farkı keşfedeceksiniz. Anlık görüntüleri ve dizüstü bilgisayar modüllerini kullanarak hikayeyi bir araya getirirsiniz.
 
Sırt Çantası Kahramanı (şu anda mevcut)
 
 
 
Backpack Hero’da büyülü sırt çantanızdaki eşyaları toplayıp zindanları keşfetmeniz gerekiyor. Tüm bunları bölgenizi yeniden inşa etmek için kullanıyorsunuz.
 
Blade Chimera – 2024 baharı (sınırlı bir süre için konsola özel)
 
 
 
Bilim kurgu aksiyon oyunu. Ele geçirilen bir bıçağı kontrol ettiğiniz oyunda piksel grafiklerle karşılaşıyor ve düşmanlarınızı kesebiliyorsunuz.
 
Bir Yayla Şarkısı – 5 Aralık 2023
 
  
 
İskoçya’nın dağlık bölgelerinde geçen bu hikaye dolu macerada tırmanıyor ve ritim içinde hareket ediyorsunuz. Hikaye izlediğiniz rotaya göre gelişiyor ve vahşi doğada yeni yollar bulmak için kısayolların kilidini açabiliyorsunuz.
 
Aytaşı Adası – 2024 baharı (sınırlı bir süre için konsola özel)
 
 
 
Yaratık toplama, deste oluşturma ve yaşam süresi simülasyonunun bir karışımı olan Moonstone Island, kapsamlı bir macera sunuyor. Büyük bir Simyacı olma arayışınızda Ruhları toplar, onlarla ve yarattıklarınızla ilgilenir ve yerel halkla arkadaş olursunuz.
 
Death Trick: Double Blind – 2024 (demo şu anda mevcut)
 
 
 
Hikaye odaklı bu oyunda Big Top bölgesinde bir yıldız sihirbaz kaybolur. Burada başkalarıyla takım kurup sihirbaz arkadaşınıza ve özel bir dedektife gizemi çözmesi için güvenebilirsiniz.
 
Outer Wilds: Archeologist Edition – 7 Aralık 2023 (fiziksel sürüm 2024’te geliyor)
 
 
 
Eleştirmenlerden tam not alan Outer Wilds, Echoes of the Eye genişletmesini içeren özel bir “Archaeologist Edition” ile Nintendo Switch’e geliyor.
 
Diğer sunumlar:
 
Lana Gezegeni – bahar 2024
Lokantanın Tadını Çıkarın — Şu anda mevcut
Göksel Cisimler — Şubat 2024
Gecko Tanrıları – bahar 2024
Passpartout 2: Kayıp Sanatçı – Şu anda mevcut
Kent Efsanesi Çözme Merkezi – 2024
Örgü Yıldönümü Sürümü – 30 Nisan 2024
 
tam sunum
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu