Haber

Belediye Ekipleri Muş’ta Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

Muş’ta belediye ekiplerinin asfalt çalışmaları devam ediyor.

Kültür Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Feyat Asya, altyapı çalışmalarının ardından İstasyon ve Cumhuriyet caddesi ile bağlantı yollarını asfaltlayacaklarını söyledi.

Geçen yıl Erzurum Caddesi, Necmettin Erbakan Bulvarı, Hastane Kavşağı ve Hürriyet Caddesi’ni asfaltla buluşturduklarını belirten Asya, “30 bin ton olmak üzere şehrin farklı bölgelerindeki yollara toplam 60 bin ton sıcak asfalt seriyoruz. bin ton şantiyemizde, 30 bin ton ise müteahhit firma tarafından üretiliyor.Her alanda konforlu hizmet almaları için çalışıyoruz.Bu kapsamda yağışsız havayı fırsata çevirerek asfalt serim çalışmalarımızı hızlandırdık. .” dedi.

Birçok noktada altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirten Asya, şunları kaydetti:

“Şu anda bu yıl yaklaşık 15 kilometrelik asfalt çalışmasını gerçekleştirerek şehrimizde halkımızın ayaklarını tozdan ve çamurdan arındırdık. Sıcak asfalt kaplama çalışmalarının ardından ulaşımı daha rahat ve konforlu hale getirmek için çalışıyoruz. Mahallelerimizden yoğun yol talebi var. Vatandaşlarımızın bu taleplerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sürecin içindeyiz.”

haberdogansar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu